UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i macie swoje pierwsze efekty rozszerzajacego sie socjalu w Polsce co demoralizuje ludzi i powieksza patologie. Juz sie robilo normalnie a teraz znow na dzielnicy co rusz stoja nieroby i pija za Nasza kase

Typek

Anuluj