UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i macie swoje pierwsze efekty rozszerzajacego sie socjalu w Polsce co demoralizuje ludzi i powieksza patologie. Juz sie robilo normalnie a teraz znow na dzielnicy co rusz stoja nieroby i pija za Nasza kase
Typek