UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i macie swoje pierwsze efekty rozszerzajacego sie socjalu w Polsce co demoralizuje ludzi i powieksza patologie. Juz sie robilo normalnie a teraz znow na dzielnicy co rusz stoja nieroby i pija za Nasza kase

Typek