A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chęć wzbogacenia przypłaciła głupotą i stratą, ,no cóż Hamerykańcy to oszuści najwięksi na globie ziemskim, a głupich nie brakuje tak w kobietach jak i w facetach,
Materjalistki
Boże, tyle się mówi o oszustach, o naciągaczach a ludzie dalej tępe jak buty.
To klasyczny numer nigeryjski " na generała", po drugiej stronie siedzi dzieciak spamujacy dziennie nawet 100 kobiet, jak wypali mu choćby z jedną jest zarobiony, mafie mają po 50-100 takich dzieciaków, nawet jak wpadnie to możecie go pocałować bo nic nie powie dla kogo pracuje, na netflixie jest o tym film
Zachłanność zaślepia. Za pracę z córcią by się wzięły. Teraz chyba będą musiały :-)
Teraz człowiek po 60- tce uważany jest przez ogół internautów za starszą osobę. Dziwne podejście, bo nie odpowiada rzeczywistości. Mój kolega był zdziwiony jak pan w wieku 72 lat "śmigał w Internecie", a gdyby wiedział jak na zawodach regionalnych pokonał on na 100 metrów znacznie młodszych od siebie. Także faktyczny wiek nie świadczy o starości.
IDIOTKA ! ! ! jakich mało
.. .. .gUpich nie sieją, sami się rodzą, ich sprawa.
stara piosenka lecz Agatka bardzo chciała pistolecik generała na starość wali na dekiel
ja cię pier. .. .. -ale naiwna kobita