UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz człowiek po 60- tce uważany jest przez ogół internautów za starszą osobę. Dziwne podejście, bo nie odpowiada rzeczywistości. Mój kolega był zdziwiony jak pan w wieku 72 lat "śmigał w Internecie", a gdyby wiedział jak na zawodach regionalnych pokonał on na 100 metrów znacznie młodszych od siebie. Także faktyczny wiek nie świadczy o starości.