20
25.07.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
takie teraz czasy ze 30+ lat w rurkach i z mamusia, mieszkam w UK to tutaj niektorzy to maja 38 i z rodzicami, masakra
Guest02 (2018.07.25)

info

4  
  0
Jak można 30 latka trzymać w domu, wyrzuca się dorosłe dziecko, żeby poszło w świat, te dorosłe dzieci 30+ mieszkające z rodzicami, to jakaś patologia, mam 50 lat, z domu rodzinnego wyszedłem ponad 30 lat temu, a dziś moi rodzice są najlepszymi przyjaciółmi-czasy też wtedy były cięzkie, upadjąca komuna, przemiany społeczno-gospodarcze-nigdy w życiu nie jest łatwo, Trzymać w domu 30 latka, to zgroza i glupia miłość-pijak, żłób i leń się nie zmieni, bo u matki zawsze zywot gładki
(2018.07.25)

info

8  
  3
powinien dostał pałeczkami
(2018.07.26)

info

1  
  0
spoleczniaki tak bluzgaja a potem ida do klubu na wodeczke gdzie z radia leci eminem i jakos sie nie fatyguja do pojedynkowania tylko juz po sprawie kozaczkuja
(2018.07.26)

info

2  
  0
Masz rację, brak ojca, matka nie jest w stanie go zastąpić, podołać, a syn? - nie chcę go osądzać, oceniać, na pewno dobrze nie zrobił, pytanie: czy miał inne wyjście? Na pewno wcześniej próbował. ..
Bizon (2018.07.26)
Ciekawe co byś powiedział gdyby matka od dziecka cie biła i znęcała się na tobą. Czasami rodzice nie zasługują żeby mieć dzieci. Taki rodzic, który bez powodu bije dziecko i znęca się nad nim to śmieć. Więc nie mów mi tu gościu, że matka rzecz święta, jak i ojciec. I nie tłumacz, że mieli trudne dzieciństwo. Jak mieli trudne dzieciństwo to tym bardziej powinni kochać swoje dziecko, żeby nie miało takich problemów jak oni. Niestety często jest inaczej.
tst (2018.07.26)
@tst - Zapewne podopieczny eseru. Któremu brakuje środków "do życia" a mamusia buntuje się i nie łoży.
(2018.07.27)
Zła kobieta? sam fakt ze 30letni typ mieszka z matką o czyms juz swiadczy
Emporio (2018.07.27)
Może i zła kobieta ale jednak matka! Też jest jasno napisane że był nietrzeźwy ..
Pepe (2018.07.31)
Najgorsze jest to, że taka szuja ma największy skarb świata obok siebie bo nawet nie miał jaj się usamodzielnić a tego nie docenia. Wychowało mnie państwo, mama zmarła bo wpadła w nałóg alkoholowy razem z ojcem ale kocham ich nad życie nawet jak już ich nie ma. Jak słyszę czasem jak moi rówieśnicy mówią do swoich rodziców to aż mnie k... krew zalewa. To jest najgorsze że ktoś ma mamę która mu dała życie na tym świecie, robiła wszystko żeby miał co jeść i w co sie ubrac a taki sku...nie potrafi tego docenic, karma wraca. Nie zazna nigdy szczęścia skoro w wieku 30 lat siedzi na garnuszku u mamy, jest alkoholikiem i do tego jej groził - zwierzę ma większe serce niż to coś. Proszę tego nie krytykować bo poprostu napisałem to co czuje, smutne jest to jak wiele osób traktuje rodziców a duga osoba ich nie ma i potrafię ryczeć jak głupi że nie mogłem nic zrobić. Nauczyło mnie to wielu rzeczy i moze przez to gardze alkoholem i potrafię szanować drugiego człowieka. Nie życzę mu źle bo zwyczajnie się człowiek zagubił i trzeba mu pomóc ( są osoby które nie chca pomocy - ich decyzja, ale to nie sa ludzie ).
Paweł Paweł (2018.07.31)

info

0  
  0