UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kontrolowacnebraskę! - Nędza Elbląska nie lepsza, zdarzenie z wczoraj (18.06). NE wyprzedzał na "trzeciego", odcinek Elbląg-Piastowo. Gdyby nie to, że samochód przede mną hamował była by czołówka przy prędkości min. 120/h, a to nie pierwszy raz. Nie wspomnę o wyprzedzaniu na zakrętach, w szczególności w godzinach między 14-17.