Kontrola drogowa, która miała miejsce dziś około godz. 7.10 przy ul. Radomskiej zakończyła się 500 złotowym mandatem dla kierującego oraz zatrzymaniem jego prawa jazdy. Policjanci z ruchu drogowego zmierzyli prędkość osobowego forda kierowanego przez 39-latka. Wynik pomiaru to 102 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Konsekwencją takiej jazdy była utrata na 3 miesiące prawa jazdy. Mężczyzna tłumaczył się pośpiechem. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić auta.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter