UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a się musieli ucieszyć psubraty że o 2 km/h przekroczył i prawko zabrali. Do sądu chłopie, wystarczy pokazać błąd pomiaru który jest na twoją korzyść i warunki w jakich mierzyli. Na bank oddadzą a im mina zrzednie.