UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym skubańcowi prawko na 10 lat zabrał. Gdyby twoje dziecko potrącił inaczej być gadał. Miasto jest 50 i tyle trzeba jeździć. Jak mu się spieszy to niech wstanie szybciej.
kar
Ja bym skubańcowi prawko na 10 lat zabrał. Gdyby twoje dziecko potrącił inaczej być gadał. Miasto jest 50 i tyle trzeba jeździć. Jak mu się spieszy to niech wstanie szybciej.
kar