UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym skubańcowi prawko na 10 lat zabrał. Gdyby twoje dziecko potrącił inaczej być gadał. Miasto jest 50 i tyle trzeba jeździć. Jak mu się spieszy to niech wstanie szybciej.

kar

Anuluj