UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajnie tak siekiera wylapac, chyba zostane kibicem, no swietna sprawa, zginac za jakis guvnianyy klub hahahaha, niepojete to dla mnie jest, iloraz inteligencji musi byc jednocyfrowy tych osobnikow

dgkd

Anuluj