UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Babojć zapomina, ze po maju, a zwłaszcza po czerwcu 1989-tego roku świat się cokolwiek zmienił. Polska również. To, co było nieopłacalne, lub wręcz niemożliwe /kryzys/ dziś może być impulsem rozwoju. Kimkolwiek bym nie był, cieszę się, że w środowisku, w którym się obracam nie jestem sam i być może po moich staraniach coś pożytecznego zostanie, czego i panu Babojciowi życzę, ale się nie spodziewam. K. Luks