Złapany za posiadanie narkotyków

12
11.04.2018
Złapany za posiadanie narkotyków
fot. policja
20-letni mężczyzna został po krótkim pościgu zatrzymany przez policjantów z prewencji. Policjanci wyczuli od niego silny zapach marihuany. Przeszukali go. Okazało się, że uciekał, bo miał przy sobie około 30-gramową paczkę zawierającą narkotyk.
Sytuacja miała miejsce wczoraj (10 kwietnia) około godz. 22. Policjanci patrolowali ulicę Kosynierów Gdyńskich, gdy w pewnym momencie zauważyli młodego mężczyznę. Ten z kolei, gdy spostrzegł zatrzymujący się radiowóz, zaczął uciekać. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 20-latka. Jego ubranie przesiąknięte było zapachem marihuany. Funkcjonariusze postanowili więc go przeszukać. Przy mężczyźnie znaleziono foliowe zawiniątko z zawartością około 42 gramów suszu roślinnego, który po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną. Dodatkowo mężczyzna miał przy sobie wagę elektroniczną oraz kalkulator a także latarkę z paralizatorem. Posiadany zestaw może wskazywać, że zatrzymany mógł sprzedawać narkotyki. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Latarka z paralizatorem, kalkulator czy to nie był jeden z ludzi Pablo Escobar ?
Elpaciio (2018.04.11)

info

6  
  0
"Okazało się, że uciekał, bo miał przy sobie około 30-gramową paczkę zawierającą narkotyk. " "Przy mężczyźnie znaleziono foliowe zawiniątko z zawartością około 42 gramów suszu roślinnego, który po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną. " 30=42?
(2018.04.11)
Na komendzie było już 67 gramów, do depozytu trafiło 113.Jestem przekonany, że patrol mu dorzucił! :D
TyHaCyHeH (2018.04.11)
Oregano czy bazylia ?
c (2018.04.11)

info

2  
  0
No dobrze ale komu on zaszkodził? Kto jest poszkodowany ?
ZdzisławDyrmanzasadniczo (2018.04.11)

info

4  
  2
Nakarmić tym gnoja
(2018.04.11)
by się śmiał śmiał śmiał, może by się porzygał a potem by jadł jadł jadł. .. przyjwemnośc mu chcesz zrobić? Nie można przedawkować kwiatostanu zeńskiego konopii. .. nawet ekstraktu żywicznego konopnego! wy niedouczeni alkoholowcy. .. polecam na youtube World record dab!
HunterThompson (2018.04.11)
Ja uważam, że marihuana nie tylko powinna być legalna w naszym kraju ale powinna być obowiązkowa.
ZbigniewLebowski (2018.04.11)

info

2  
  1
Legalizując konopie taki "problem" nie istnieje, śmiercionośne dopalacze znikają z rynku, a i ciemna strefa maleje. Nie muszę chyba wspominać o wpływach $$ do skarbu państwa - przykład: USA, Canada, Holandia, Czechy i wiele innych państw. Jakość produktu i bezpieczeństwo użytkownika niezwykle wzrasta. LEGALIZE IT !!!!!
OBYWATEL. (2018.04.11)

info

2  
  0
i brawo policja! naćpają się i później łażą i drą te ryje po ulicy, i jeszcze zaczepiają niewinnych ludzi
(2018.04.12)