29
04.04.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz boi się tam pojawić
Komenka (2018.04.04)
Nikt nie zareagował .I to jest najgorsze .
Dorotka (2018.04.04)

info

3  
  0
@sdfg - I prawidłowo. Powinni przybijać 10 bez zawiasów to może by się trochę w głowach poukładało;[
poczochraniec (2018.04.04)
Gdzie sprzedają bilety
Kat (2018.04.04)
Do tego na spacerniaku wpier*** na lazni swietlicy i oby na widzeniu I tak sanki dostanie .Polskie prawo
Obywatel (2018.04.05)
Nie graj tyle dzieciaku
:( (2018.04.05)
@:( - może szukał pokemonów
(2018.04.05)
co tu duzo pisac zwylky frajer, jechac kundlowi po rajtach!!!!! pamietaj ze jestes skonczonym FRAJEREM KIM BYS NIE BYL. !!!!!
(2018.04.05)

info

2  
  0
Trzeba być naprawde frajerem żeby napadać na dzieci. .
(2018.05.21)