A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz boi się tam pojawić
Nikt nie zareagował .I to jest najgorsze .
@sdfg - I prawidłowo. Powinni przybijać 10 bez zawiasów to może by się trochę w głowach poukładało;[
Gdzie sprzedają bilety
Do tego na spacerniaku wpier*** na lazni swietlicy i oby na widzeniu
I tak sanki dostanie .Polskie prawo
Nie graj tyle dzieciaku
@:( - może szukał pokemonów
co tu duzo pisac zwylky frajer, jechac kundlowi po rajtach!!!!! pamietaj ze jestes skonczonym FRAJEREM KIM BYS NIE BYL. !!!!!
Trzeba być naprawde frajerem żeby napadać na dzieci. .