UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co tu duzo pisac zwylky frajer, jechac kundlowi po rajtach!!!!! pamietaj ze jestes skonczonym FRAJEREM KIM BYS NIE BYL. !!!!!
co tu duzo pisac zwylky frajer, jechac kundlowi po rajtach!!!!! pamietaj ze jestes skonczonym FRAJEREM KIM BYS NIE BYL. !!!!!