A moim zdaniem... (od najstarszych)
Jak za darmo będą gale robiły to im znowu będzie kasy brakowało i zaczną kombinować niech się zgłoszą do mnie ja mam wolne etaty w mieście
jdjd. Czy u ciebie w domu w rozmowach, przy dzieciach tak się określa twarze ludzi? Przecież to mogą być oszustki o miłych uśmiechniętych twarzach. Powinieneś być bardziej