UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak za darmo będą gale robiły to im znowu będzie kasy brakowało i zaczną kombinować niech się zgłoszą do mnie ja mam wolne etaty w mieście
Szkielet
Jak za darmo będą gale robiły to im znowu będzie kasy brakowało i zaczną kombinować niech się zgłoszą do mnie ja mam wolne etaty w mieście
Szkielet