UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak za darmo będą gale robiły to im znowu będzie kasy brakowało i zaczną kombinować niech się zgłoszą do mnie ja mam wolne etaty w mieście

Szkielet

Anuluj