Wybrany wątek opinii

Powinne za darmo pod biedronka galy przez tydzień robić za karę,uwierzcie że już nigdy by tego nie zrobiły.
Sddg (2018.03.29)
Jak za darmo będą gale robiły to im znowu będzie kasy brakowało i zaczną kombinować niech się zgłoszą do mnie ja mam wolne etaty w mieście
Szkielet (2018.03.30)
Powrót do komentarzy