14
23.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kolejna porażka sądu elbląskiego
joolk (2018.03.24)

info

2  
  0
Trzeba może sie zapytać ile łapówki sędzia wziol bo za darmo takich wyroków niedaje he????
bez ściemy (2018.03.24)
@Zaskoczony wymiarem sprawiedliw - Zgadzam się z Tobą całkowicie, lecz wina jest po stronie oskarżyciela tzn. prokuratury, która poszła na łatwiznę bo łatwiej udowodnić uszczerbek na zdrowiu którego doznała ofiara niż intencje napastnika dźgającego nożem. Dla nas myślących obywateli jest oczywiste, że jeżeli dźgasz kogoś w korpus nożem to chcesz zabić tylko że więcej pracy trzeba włożyć w śledztwo i przygotowanie aktu oskarżenia a w razie przegranej przed sądem statystyki pan prokurator będzie miał gorsze :(
(2018.03.26)
wiecej za kradzieze daja, dziwny kraj
xfn (2018.03.26)

info

0  
  0