UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowe dla wieśniaków a mianowicie złośliwości i agresja w przypadku do człowieka zwracającego uwagę. Mieszkam też w podelbląskiej miejscowości i znam te chamskie zachowania i złośliwości.


Anuluj