38
27.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mogłes dac 100.To by dzisiaj nie by twojej sprawy. Bo za 10 to nawet do Kryski by go nie wpuscili na pół pietro
(2018.02.27)

info

9  
  1
chciał zapłacić kartą, ale przez roztargnienie podał 10 euro ! toć to uczciwy człowiek, może nie aż taki beksa jak sędzia :)
(2018.02.27)

info

7  
  0
@Herbatniki - Niech powie, że jest komunistą - komuchom wszystko zawsze uchodzi płazem. Nawet dwie partie polityczne zarejestrowali, a podobno propagowanie komunizmu jest zabronione przez Konstytucję, której bronią.
(2018.02.27)
No to policjant blysnal !!!!! Brawo ,order mu jeszcze dac .
Pero (2018.02.27)

info

10  
  2
kiedy kamery na mundurach oprawców ?!
(2018.02.27)

info

5  
  1
Jak jest baba w patrolu to możesz sobie pogadać! Służbistki z powołania.
(2018.02.27)

info

5  
  1
malboro mu załatwi uniewinnienie, przy jego policyjnych układach to pikuś. wszystkich skazują a on zawsze uniewinniony --- pomyślcie o tym chlopaki. .
ja-siwy (2018.02.27)

info

1  
  0
kamery bezwzględnie, każdy złodziej co skazany kamerka obowiązkowo na czole montowana, bydle co kogoś pobiło dwie kamery połączone z taserem żeby można było zdalnie bydlaczką trzepnac jak zamiast pracować w kamieniołomie obija się, kamery bezwzględnie muszą byc
Stop bandytom i zlodziejom (2018.02.27)
dwa wyroki to obligatoryjnie operacja chirurgiczna i kamera pod czachę na stałe plus taserem to trzepania bandyty , wszystko sterowane z Sądu przez wifi
Rury (2018.02.27)

info

1  
  0
reqer jesteś pewnie policjantem specjalnie piszę z małej litery!
pisowiec (2018.02.27)