Wybrany wątek opinii

reqer jesteś pewnie policjantem specjalnie piszę z małej litery!
pisowiec (2018.02.27)
baranie, policjant pisze się z małej litery zawsze, chyba, że na początku zdania, ale osioł z ciebie
DJ (2018.02.27)
Powrót do komentarzy