Wybrany wątek opinii
reqer jesteś pewnie policjantem specjalnie piszę z małej litery!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
baranie, policjant pisze się z małej litery zawsze, chyba, że na początku zdania, ale osioł z ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0