18
13.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Złodziej na złodzieja wezwał policję ,ha ha
(2018.02.13)

info

5  
  4
Zastanawia mnie fakt skąd wiadomo, że było akurat 193zł? Duch Święty liczy datki w skarbonce?
? (2018.02.13)

info

7  
  0
To byly pieniadze dla rydzyka ...biedny rydzyk bezdomny
Gosc (2018.02.13)

info

2  
  3
A to nie było wynagrodzenie za sex?
joolk (2018.02.14)
@JeleniemByłem - potwierdzam. też pomagałem rodzinie gdzie kobieta prawie codziennie piła. Szkoda czasu. Jak przestaniesz pomagać i "być do usług" to zostaniesz zwyzywany od najgorszych. Najlepiej unikać kontaktu z takimi osobami.
(2018.02.14)
A co proboszcz ma do tych pieniędzy ? To nie były pieniądze proboszcza tylko ludzi którzy je tam wrzucili. .
MJ (2018.02.14)

info

0  
  0
@joolk - były były, co odchodzi na plebaniach to sodoma i gomora, niejeden ostry film można nakręcić
(2018.02.14)
@Gap - Ciągnij się
On (2018.02.15)