A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Złodziej na złodzieja wezwał policję ,ha ha
Zastanawia mnie fakt skąd wiadomo, że było akurat 193zł? Duch Święty liczy datki w skarbonce?
To byly pieniadze dla rydzyka ...biedny rydzyk bezdomny
A to nie było wynagrodzenie za sex?
@JeleniemByłem - potwierdzam. też pomagałem rodzinie gdzie kobieta prawie codziennie piła. Szkoda czasu. Jak przestaniesz pomagać i "być do usług" to zostaniesz zwyzywany od najgorszych. Najlepiej unikać kontaktu z takimi osobami.
A co proboszcz ma do tych pieniędzy ? To nie były pieniądze proboszcza tylko ludzi którzy je tam wrzucili. .
@joolk - były były, co odchodzi na plebaniach to sodoma i gomora, niejeden ostry film można nakręcić
@Gap - Ciągnij się