A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Chcialbymsie m - Jak zobaczysz ten kurs uwzględniając to co Zagłębię zrobiło Pogoni nie warto nic ryzykować.
slabo kobiety dzis bez mojego dopingu tylko 5 osob bo praca to moze dlatego ale na csb bedziemy zdzierac dalej gardlo lecim po mistrza hej ekssss
@Didkfj - Widze ze zal. .. .. ci ściska. .. .. tak mi się wydaje ze to pisze osoba. .. powiązana z kontuzjowana piłkarką. .:). .ale po IP dojdziemy :). .. .. cała Druzna gra super. .. wiec daruj sobie komentarze, albo miej odwagę i się podpisz prawdziwym nikiem. .. .. jesteś tchórzliwy. .a może lepiej TCHÓRZLIWA :))). ..