Wybrany wątek opinii

Brawo lisu ale lewe skrzydło bez jędzy nie istnieje gerej porażka na całej lini dziewczyna na 1 ligę nie wiem czy się się nadaje
Didkfj (2018.01.28)
W YOLO bryluje a na boisku się podciągnie jeszcze. Nasza gwiazdeczka.
(2018.01.28)
Znawca piłki ręcznej się znalazł umiesz grać lepiej internetowy karle
Karel (2018.01.28)
@Didkfj - Widze ze zal. .. .. ci ściska. .. .. tak mi się wydaje ze to pisze osoba. .. powiązana z kontuzjowana piłkarką. .:). .ale po IP dojdziemy :). .. .. cała Druzna gra super. .. wiec daruj sobie komentarze, albo miej odwagę i się podpisz prawdziwym nikiem. .. .. jesteś tchórzliwy. .a może lepiej TCHÓRZLIWA :))). ..
idealnykibic (2018.01.29)
Powrót do komentarzy