23
01.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
właśnie tacy krzyczą "ukraińcy pracę zabierają"
spx (2017.12.01)

info

1  
  0
Dobre chlopaki z Halickiej przeeorajcie mu osmolony kukiel jak w hutni Katowice, pozdro
sztywniakzZawadystgwardia (2017.12.01)

info

2  
  1
Do gościa przecież on ma 30 lat to kiedy ma wyrosnąć co za brednie wypisujesz jak zabije to też napiszesz że był młody i nie wiedział co robi niedobrze się robi od myślenia co niektórych
Dan (2017.12.02)