Wybrany wątek opinii
Jak można zgłaszać na Policję takie rzeczy! Przecież to Twój syn - a że bije, pije i odgraża się - trudno, może kiedyś z tego wyrośnie, a ma już 60 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
6
22
Do gościa przecież on ma 30 lat to kiedy ma wyrosnąć co za brednie wypisujesz jak zabije to też napiszesz że był młody i nie wiedział co robi niedobrze się robi od myślenia co niektórych
Do moderacji
Odpowiedz
2
0