UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To ta spawa jeszcze się ciągnęła??? Przecież od początku było wiadomo, że ktoś chce na tym coś ugrać. Tyle czasu, wysiłku służb które powinny zajmować się na prawde poważnymi sprawami. Ktoś nakręca śrubę, wszyscy muszą zajmować się spawą, żeby po kilkunastu miesiącach stwierdzić że wszystko w porządku! Czy ktos za to odpowie???
Katarzynka