Znęcał się nad rodziną

1
17.04.2017
Znęcał się nad rodziną
(fot. KPP Braniewo)
Policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który od blisko 2 lat znęcał się nad swoją najbliższą rodziną. W trakcie zatrzymania okazało się, że mężczyzna kierował też samochodem pomimo sądowego zakazu.
Interwencję o awanturze domowej w niewielkiej miejscowości w gminie Lelkowo dyżurny otrzymał 14 kwietnia około godz. 15. Interweniujący na miejscu patrol ustalił, że w mieszkaniu doszło do awantury, podczas której pijany 58-letni mężczyzna wyzywał i poniżał córkę oraz żonę. Sprawca chciał uderzyć schorowaną żonę, jednak córka stanęła w jej obronie. Kobiety obawiały się o swoje życie, ponieważ mężczyzna już wcześniej im groził. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego awanturnika w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
   W trakcie wyjaśniania interwencji okazało się, że 58-latek przed przyjazdem patrolu kierował samochodem, pomimo wydanego wcześniej zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu drogowym. Zgromadzony materiał dowodowy w sprawie znęcania się nad rodziną pozwolił na sporządzenie postanowienia o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru oraz nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego przez podejrzanego.
   
   
KPP Braniewo

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

no i???? dwa lata ciszy??? dziesiątki tam takich jest i wierzą w boga i do kościła chodzą się spowiadać i ksiunc nie wiedział? a w naszym mieście jeszcze więcej! zaszyć rany niby jednym typem hehe to nie tak. zróbta coś ludzie coby tak nie było. mówcie głośno co Was boli a nie inaczej. (ojciec Grzybyk tak kazał aby stary mógł strą bić cały tydzień mógł pić a w niedzielę 50funuf z GB albo 50 ojro z DE bo dzieci już dawno pożegnały ten "dobrobyt" na tacę na odpuszczenie grzechów to trza zmienić matoły jedne a nie bo policji nie było)
spędy.kolonia (2017.04.18)

info

2  
  1