UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i???? dwa lata ciszy??? dziesiątki tam takich jest i wierzą w boga i do kościła chodzą się spowiadać i ksiunc nie wiedział? a w naszym mieście jeszcze więcej! zaszyć rany niby jednym typem hehe to nie tak. zróbta coś ludzie coby tak nie było. mówcie głośno co Was boli a nie inaczej. (ojciec Grzybyk tak kazał aby stary mógł strą bić cały tydzień mógł pić a w niedzielę 50funuf z GB albo 50 ojro z DE bo dzieci już dawno pożegnały ten "dobrobyt" na tacę na odpuszczenie grzechów to trza zmienić matoły jedne a nie bo policji nie było)

spędy.kolonia

Anuluj