Złapani dzięki monitoringowi

17
23.12.2016
Złapani dzięki monitoringowi
fot. policja
Pracownik jednego z obiektów handlowych na terenie Braniewa, przeglądając zapis z monitoringu, zauważył, jak mężczyzna bierze z półki sklepowej gry komputerowe, następnie mija kasy i opuszcza sklep. Na podstawie nagrania z kamer policjanci dotarli do, jak się okazało, dwóch podejrzanych i odzyskali skradzione mienie.
Braniewscy policjanci dotarli do podejrzanych i odzyskali skradzione mienię, dzięki zapisowi z monitoringu. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że dwaj 18-letni mężczyźni wspólnie dokonali kradzieży nie tylko w jednym sklepie na terenie miasta Braniewa. Ich łupem padło 19 sztuk gier na konsole o łącznej wartości 1 tys. zł oraz elektronarzędzie o wartości 500 zł.
   Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i przyznali się do popełnienia przestępstw. Myśleli, że sprawne i szybkie przewłaszczenie tych przedmiotów ujdzie im bezkarnie. Teraz odpowiedzą przed sądem za popełnione czyny. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na podstawie nagrania widziałem jak Linda Kondrata z kałacha zastrzelił.
(2016.12.23)

info

4  
  4
A już następnego dnia złodziejska łapa powinna być mu odjęta!!
WON!!! (2016.12.23)

info

8  
  1
to elektronarzędzie na pewno nie jest warte 500 zł. To jakiś szwindel.
(2016.12.23)
ze gry za tysiaka to mozliwe ale ta szlifierka kontowa to jest chyba firmy kszak ani to bosch ani makita
(2016.12.23)

info

3  
  0
Standardowa technika policyjna - tak samo robią z narkotykami, jak komus w domu znajda 5 g to piszą w protokole ze bylo 20 zeby wygladalo to "ladniej" u prokuratora, jak znalezli rosliny to piszą, że mozna bylo zrobic z tego pol tony narkotyku chociaż w rzeczywistości nawet profesjonalisci legalnie by tyle nie uzyskali. .dlaczego tak robia? sami pomyslcie, gratyfikacje, premie itp. , a jak duzo znajda to znow piszą że jest mniej niż znależli zeby reszte przywłaszczyć albo sprzedać. .coż. .takie państwo. .tacy ludzie. .
świadomKrzyś (2016.12.23)
dożyliśmy czasów że policja dla statystyk i premii gotowa zniszczyć drugiego człowieka
(2016.12.23)
Policja zniszczyła drugiego człowieka? Kogo?
(2016.12.23)
misia go go a np starszego niewinnego człowieka z Rychlik którego zmusili torturami, biciem i głodem do przyznania się do morderstwa i gwałtu na dziecku z którym nie miał nic wspólnego. Policyjni bandyci do dzisiaj nie ponieśli za to żadnych konsekwencji a naczelny kłamca rzecznik łgał publicznie w ogólnopolskich mediach że "podejrzany" nie wnosił żadnych pretensji i zażaleń.
(2016.12.23)

info

3  
  1
Nie trzeba daleko sięgać wstecz, przypomnijmy niedawną aferę w Olsztynie gdzie kilku bydlaków zostało wyrzuconych na zbity pysk za pobicia, wymuszenia, rażenia paralizatorem. To policjanci co prawda już byli ale obraz jawi się aż za nad to.
(2016.12.23)
Bla bla bla. .. I ten starszy mężczyzna był zamieszany w kradzież tych kilku gier i narzędzia? Dziwne, artykuł o nim nie wspomina. A druga sprawa - przesłuchania są nagrywane, więc jeśli coś takiego miało miejsce, to można to w prosty sposób udowodnić. Znam takich "niewinnych", co rzekomo zostali pobici podczas przesłuchań. .. sama patologia.
(2016.12.24)

info

5  
  1