Złapani dzięki monitoringowi
fot. policja
Pracownik jednego z obiektów handlowych na terenie Braniewa, przeglądając zapis z monitoringu, zauważył, jak mężczyzna bierze z półki sklepowej gry komputerowe, następnie mija kasy i opuszcza sklep. Na podstawie nagrania z kamer policjanci dotarli do, jak się okazało, dwóch podejrzanych i odzyskali skradzione mienie.