Wybrany wątek opinii

to elektronarzędzie na pewno nie jest warte 500 zł. To jakiś szwindel.
(2016.12.23)
Standardowa technika policyjna - tak samo robią z narkotykami, jak komus w domu znajda 5 g to piszą w protokole ze bylo 20 zeby wygladalo to "ladniej" u prokuratora, jak znalezli rosliny to piszą, że mozna bylo zrobic z tego pol tony narkotyku chociaż w rzeczywistości nawet profesjonalisci legalnie by tyle nie uzyskali. .dlaczego tak robia? sami pomyslcie, gratyfikacje, premie itp. , a jak duzo znajda to znow piszą że jest mniej niż znależli zeby reszte przywłaszczyć albo sprzedać. .coż. .takie państwo. .tacy ludzie. .
świadomKrzyś (2016.12.23)
Powrót do komentarzy