Zjadł pączki i urządził awanturę
fot. (arch. portEl.pl)
34-letni mężczyzna, który zjadł 3 pączki w jednym z elbląskich hipermarketów został zatrzymany przez policję. Powodem zatrzymania była awantura, jaką chwilę później wywołał z ochroną sklepu. Mężczyzna był pijany. W konsekwencji trafił do pogotowia socjalnego.