UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieczorem tak sie najarałem pysznego DOPA że frytki wyjadalem z filetami z dorszyka i pieczoną kiełbaską.
doperator
Wieczorem tak sie najarałem pysznego DOPA że frytki wyjadalem z filetami z dorszyka i pieczoną kiełbaską.
doperator