Zatrzymali dilera narkotykowego

15
22.04.2016
Zatrzymali dilera narkotykowego
fot. policja
20-letni mężczyzna usłyszał wczoraj (21 kwietnia) zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu amfetaminę i marihuanę. Grozi mu kara do 10 lat wiezienia. Wcześniej nie był karany.
W minioną środę przy ulicy Królewieckiej w Elblągu policjanci kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko 80 gramów marihuany, ponad 4 gramy amfetaminy oraz wagę elektroniczną. Podejrzany mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Wcześniej nie był karany.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przestańcie się ośmieszać. Fotka pokazuje jaka jest skala sukcesów policji. Założę się że traktowali go gorzej jak Breivika który zamordował ludzi
(2016.04.22)

info

13  
  9
Worki szeroko porozkładali i pudełka dołożyli żeby to miało rozdźwięk medialny. Banda chorych ludzi z małymi fiutami.
(2016.04.22)

info

13  
  7
do piachu!
(2016.04.22)

info

2  
  6
mi to tam wyglada na wiecej niz 4 gramy fajansu
(2016.04.22)
chyba im sie zdjecia pomylil xD
(2016.04.22)

info

3  
  1
Tyle to u kibica w gaciach moźna znaleść jak jezdzi wieczorem. , ,
(2016.04.22)
Dilerzy do piachu lub na syberie
h s elblag (2016.04.23)
wypełniaczy do wagi nie liczą, hehe
Gall (2016.04.23)
A chcielibyście żeby Wasze dzieci miały takie gówno w posiadaniu? No chyba że sami dziećmi jesteście.
(2016.04.23)

info

1  
  5
Jaki wy dalej macie shit w Elblągu. Uwielbiam Maryske ale jak bym miał palić takie coś. ..
Anglia (2016.04.23)

info

1  
  2