15
22.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sory ziomki ma ktos dopa?///
(2016.04.24)

info

1  
  0
posypcie cis
(2016.04.24)

info

1  
  1
dla mnie to zwykły śmieć który truje dzieciaki narkotykami! odseparować od społeczeństwa!
(2016.04.24)

info

5  
  1
mogli jeszcze dołożyć silos po burakach i wór kartofli było by bardziej okazale i sukces większy
(2016.04.25)

info

1  
  0
piątek wieczór ekipa rusza w miasto
nari (2016.04.25)

info

0  
  1