A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
sory ziomki ma ktos dopa?///
posypcie cis
dla mnie to zwykły śmieć który truje dzieciaki narkotykami! odseparować od społeczeństwa!
mogli jeszcze dołożyć silos po burakach i wór kartofli było by bardziej okazale i sukces większy
piątek wieczór ekipa rusza w miasto