Zamiast poszukiwanego znaleźli narkotyki

9
18.02.2019
Zamiast poszukiwanego znaleźli narkotyki
fot. policja
Policjanci zatrzymali 31-latka, który miał foliowe zawiniątko z amfetaminą. Gdy mężczyzna zobaczył w drzwiach policjantów, zaczął się nerwowo zachowywać i pobiegł do kuchni. Tam na stole leżało foliowe zawiniątko z amfetaminą. 31-latek został zatrzymany.
Funkcjonariusze prewencji zapukali do drzwi mieszkania, w którym miała przebywać osoba poszukiwana przez sąd. Drzwi otworzył brat poszukiwanego i na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. W pewnym momencie ruszył on w kierunku kuchni znajdującej się w głębi mieszkania. Jak się okazało, powodem takiego zachowania było pozostawione na stole foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Po zbadaniu go testerem narkotykowym stwierdzono, że jest to amfetamina. 31-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem posiadania narkotyku. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To dobry chłopak, porządnie wychowany. Chciał godnie przyjąć przybyłych gości!;)
WorekDoPrzeglądu (2019.02.18)

info

11  
  1
Było ich nie wpuszczać, zapewne nie mieli nakazu. ..
(2019.02.18)

info

9  
  1
hehe idiota bez mozgu bo wyzarl go fajans
(2019.02.18)

info

5  
  3
dobry chłopak był i mało pił. ..
(2019.02.18)

info

5  
  0
A taki dobry chłopak był i dzień dobry na klatce mówił!!! Wy spoleczniaki kiedy to pokolenie wyginie? Wtedy może bd lepiej!!
Ja recydywista (2019.02.18)

info

4  
  4
dobry chłopak był i ładnie tańczył
(2019.02.19)
dlatego ja zawszze patrze przez judasza kto to
dfz (2019.02.19)

info

2  
  0
olimpia elblag;)
tylko...stomil (2019.02.20)

info

2  
  0
nooo ładnie tańczył i brałem go dwa razy, mmmm był niezły odjazd
tomekl (2019.02.21)