UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A taki dobry chłopak był i dzień dobry na klatce mówił!!! Wy spoleczniaki kiedy to pokolenie wyginie? Wtedy może bd lepiej!!

Ja recydywista

Anuluj