UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A taki dobry chłopak był i dzień dobry na klatce mówił!!! Wy spoleczniaki kiedy to pokolenie wyginie? Wtedy może bd lepiej!!
Ja recydywista
A taki dobry chłopak był i dzień dobry na klatce mówił!!! Wy spoleczniaki kiedy to pokolenie wyginie? Wtedy może bd lepiej!!
Ja recydywista