Zabrał lekarzowi pieczątkę i chciał sfałszować skierowanie
fot. policja
Policjanci badają okoliczności dość nietypowego zdarzenia, jakie miało miejsce w elbląskim szpitalu. Pewien mężczyzna chciał wymusić na lekarzu, by ten wypisał mu skierowanie na rezonans magnetyczny. Gdy lekarz odmówił, zwyzywał go, chwycił pieczątkę lekarską i wybiegł z gabinetu. Został zatrzymany przez ochronę a na miejsce wezwano policję.