Z wynajmowanego mieszkania zabrał telewizor
fot. policja
Policjanci odzyskali telewizor, który został skradziony z jednego z mieszkań na elbląskiej starówce. Jak się okazało, zabrał go mężczyzna, który wynajmował to mieszkanie. Telewizor należał do wyposażenia i mężczyzna przypuszczał, że właściciel nie zgłosi tego faktu.