UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie myślał, że właściciel nie zgłosi straty, z obawy odpowiedzialności przed urzędem skarbowym, kiedy wyda się że odpłatnie wynajmował mieszkanie i nie odprowadzał podatku.


Anuluj