UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie myślał, że właściciel nie zgłosi straty, z obawy odpowiedzialności przed urzędem skarbowym, kiedy wyda się że odpłatnie wynajmował mieszkanie i nie odprowadzał podatku.
pewnie myślał, że właściciel nie zgłosi straty, z obawy odpowiedzialności przed urzędem skarbowym, kiedy wyda się że odpłatnie wynajmował mieszkanie i nie odprowadzał podatku.