Z promilami za kierownicą opla

2
04.07.2018
Z promilami za kierownicą opla
fot. SG
Wczoraj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali pijanego kierowcę samochodu osobowego marki Opel Vectra.
Tuż przed godziną 22 patrol Straży Granicznej na jednej z dróg w gminie Orneta zauważył jadący zygzakiem samochód osobowy. Funkcjonariusze SG zatrzymali do kontroli drogowej opla, którego kierowcą był 65-latek. Okazało się, że mieszkaniec gminy Braniewo był pijany. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna w wydychanym powietrzu miał prawie 2,5 promila alkoholu.
   Dalsza podróż kierowcy zakończyła się wizytą w Komisariacie Policji w Ornecie.
kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz Rzecznik Prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Na granicy brak zajęcia to wleźli wgłąb kraju
(2018.07.04)
Jeśli wyłapują pijanych, to chwała im za to. Stop pijanym mordercom na drodze!
kiero-wca (2018.07.05)