Wybrany wątek opinii

Na granicy brak zajęcia to wleźli wgłąb kraju
(2018.07.04)
Jeśli wyłapują pijanych, to chwała im za to. Stop pijanym mordercom na drodze!
kiero-wca (2018.07.05)
Powrót do komentarzy