Z narkotykami w kieszeni

11
22.10.2017
Z narkotykami w kieszeni
Wczoraj (21 października) policjanci z Elbląga zatrzymali dwie osoby pod zarzutem posiadania narkotyków. Wśród nich był 16-latek, który odpowie przed sadem rodzinnym i nieletnich. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.
Pierwsze zatrzymanie miało miejsce około godziny pierwszej w nocy przy ulicy Kwiatkowskiego w Elblągu. Tam podczas legitymowania 16-latka policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z suszem roślinnym pomieszanym z tytoniem. Dokładne testy laboratoryjne wykażą czy to marihuana czy dopalacze. Po wykonaniu czynności chłopak został przekazany rodzicom. Jego sprawa trafi do sadu rodzinnego i nieletnich.
   Z kolei do policyjnego aresztu trafił 34-latek, którego policjanci zatrzymali około godz. 14 na ul. Świętego Ducha. W kieszeni spodni miał zawiniątko foliowe z amfetaminą. Jemu grozi kara do 3 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

" Dokładne testy laboratoryjne wykażą czy to marihuana czy dopalacze. " A jak się okaże że to mąka ?
(2017.10.22)
mysle ze za ta beznadziejna ustawe jeden pan zrobil sie zimny drugiego los oszczedzil bo jak widac jest tylko pionkiem i nic nie zamierzal robic w tej sprawie
(2017.10.22)

info

0  
  0
A po co jakieś testy? Powinien zjeść to na miejscu.
r74 (2017.10.22)

info

0  
  0
"sprawa trafi do sadu rodzinnego i nieletnich" - czyli rozejdzie sie po kościach
(2017.10.22)

info

2  
  0
Ja pierdziele a gdzie opiekunowie tego 16-to latka?O pierwszej w nocy? i jeszcze z narkotykami. Masakra lekka reka wychowywany.
91 (2017.10.22)

info

2  
  0
to upieką bułkę.
(2017.10.22)
Małolat z nieskręconym jointem!? co za sukces!
szimurina (2017.10.23)

info

0  
  0
a w samym centrum miasta sklep z dopalaczami otwarty nawet w niedzielę. samochody podjeżdżają, koleś robi pieniądze mając w dooooopie prawo i nie oglądając się na kolejne kontrole i grzywny. zdegenerowane prawo w zdegenerowanym kraju
zsssypt (2017.10.23)

info

3  
  0
a propo sklepu z dopalaczami. W weekend ktoś zdemolował roletę antywłamaniową wyglądała jakby ktoś skakał po niej, zwisała do połowy pogięta. Ci co kupowali stali w progu i kupowali. Drzwi do sklepu brak. Wcześniej wycięli sobie otwór w niej i prowadzili sprzedaż całodobową przez okienko. Kiedy ktoś zrobi porządek z tym? Ludzie tu jest szkoła, przedszkole, tu mieszkają ludzie którzy nawet w nocy nie mają spokoju. Bo walą w rolety i wrzeszczą, sprzedaż trwa w najlepsze!!! Przed budynkiem zakaz zatrzymywania i postoju a co chwilę klientela tam staje!
(2017.10.23)

info

2  
  0
Osobnik prowadzący ten bajzel z dopalaczami zna luki prawne i wie że mu nie podskoczą. Kary grzywny nie są płacone bo jak tylko zakończy się kontrola odpowiednich instytucji i dowalana jest kara finansowa to typ wyrejestrowuje spółkę i rejestruje inną. I nie ma komu odpowiadać. A to że ktoś firmuje ten syf własnym nazwiskiem to nie ma nic do rzeczy. Takie mamy prawo, taki mamy klimat.
janserce (2017.10.23)