Wynosił rzeczy z domu rodziców

5
18.01.2018
Wynosił rzeczy z domu rodziców
fot. policja
Policjanci zatrzymali 31-latka, który okradał swoich rodziców. Mężczyzna wynosił z mieszkania wartościowe przedmioty, spieniężał je, by mieć środki na swoje używki. Jedną z nich były narkotyki.
31-latek wynosił z mieszkania najróżniejsze przedmioty, które stanowiły większą bądź mniejszą wartość. Począwszy od pendrive’ów, telefonów czy nawet odkurzacza i tostera, po duże przedmioty, jakimi są np. telewizor lub pralka. Zwykle znajdowały się one później w lombardach lub były sprzedane przygodnym osobom. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów właśnie po jednej z takich kradzieży. Jego „łupem” padła pralka, którą wynosił z mieszkania. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Co za leń patentowy!! Chłop w sile wieku, 31 lat, a za normalną pracę się nie weźmie. Dla takich powinien być ustawowy nakaz pracy, np. w HanYangu na Warszawskiej, tam zawsze kogoś potrzebują. A jak nie to pudło z owsianką 3 razy dziennie. Tyle coby przeżył.
(2018.01.18)

info

4  
  0
zgadnijmy na kogo głosował. ..
(2018.01.18)
Chodzi ci o Eurowizję?
Egoniasty (2018.01.19)
Raczej o Opole w Kielcach
r74 (2018.01.19)

info

0  
  0
A tak się pewnie cieszyli gdy się urodził;) Błogosławieństwo takie dziecko :)
(2018.01.19)

info

0  
  0