UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za leń patentowy!! Chłop w sile wieku, 31 lat, a za normalną pracę się nie weźmie. Dla takich powinien być ustawowy nakaz pracy, np. w HanYangu na Warszawskiej, tam zawsze kogoś potrzebują. A jak nie to pudło z owsianką 3 razy dziennie. Tyle coby przeżył.