Wpadł po siedmiu listach gończych

22
25.03.2016
Wpadł po siedmiu listach gończych
(fot. KMP Elbląg)
23-letni Michał M. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września 2015 roku. Został zatrzymany wczoraj na ulicy Dolnej w Elblągu. Wcześniej był karany za uszkodzenie mienia i kradzieże. Podczas zatrzymania stawiał opór, więc policjanci użyli siły i środków przymusu.
Ten młody mężczyzna (na zdjęciu) najbliższe 5 lat spędzi za kratami. Siedem miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, między innymi podróżując po kraju. Wpadł wczoraj w Elblągu. Został zatrzymany przez policjantów kryminalnych o godzinie 21.30 na ulicy Dolnej. Próbował siłować się z mundurowymi. Został obezwładniony i trafił do policyjnej celi. Był poszukiwany do odbycia kary, między innymi za kradzieże i niszczenie mienia.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale sukces zaraz padnę
szkielet666 (2016.03.25)

info

10  
  28
pewnie jakiś konfitura nadał chłopaka żeby sam na świta znalazł się w domu za dobre informacje. Takich ludzi w elblągu jest dużo miasto znane z konfidentów. ..
ass (2016.03.25)
I dobrze zrobił. Dzięki niemu schwytano groźnego bandytę. Ponieważ mamy święta, każdemu bandycie życzę konfidenta!
(2016.03.25)
Konfitura to cie robila
addas (2016.03.25)
jakim trzeba być patolem żeby być tak niezadowolonym z faktu iż jednego bandyty na ulicy mniej. ..
dopatolaass (2016.03.25)

info

44  
  0
I tak na Dolnej nic nie było do roboty w święta, brawo policja jeden śmieć mniej
(2016.03.25)

info

32  
  3
oddać to łajno do ZUO
(2016.03.25)

info

16  
  3
lisek wali z tyłka to on wystawia szystkich
dragonbdg (2016.03.25)

info

5  
  5
wow ale o co chodzi????? wiadomo J-P
(2016.03.26)

info

4  
  2
ale gangus niedługo będzie trząsł elblążkowem
poz500v (2016.03.26)

info

2  
  3