Wybrany wątek opinii

pewnie jakiś konfitura nadał chłopaka żeby sam na świta znalazł się w domu za dobre informacje. Takich ludzi w elblągu jest dużo miasto znane z konfidentów. ..
ass (2016.03.25)
I dobrze zrobił. Dzięki niemu schwytano groźnego bandytę. Ponieważ mamy święta, każdemu bandycie życzę konfidenta!
(2016.03.25)
Konfitura to cie robila
addas (2016.03.25)
Powrót do komentarzy