Wybrany wątek opinii
pewnie jakiś konfitura nadał chłopaka żeby sam na świta znalazł się w domu za dobre informacje. Takich ludzi w elblągu jest dużo miasto znane z konfidentów. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
46
I dobrze zrobił. Dzięki niemu schwytano groźnego bandytę. Ponieważ mamy święta, każdemu bandycie życzę konfidenta!
Do moderacji
Odpowiedz
52
2
Konfitura to cie robila
Do moderacji
Odpowiedz
12
8