Włamali się do opuszczonego budynku

2
07.06.2017
Włamali się do opuszczonego budynku
Patrol policjantów z prewencji zatrzymał 19-latka i 15-latka, którzy włamali się do opuszczonego budynku. Obaj mężczyźni próbowali rozmontować i zabrać z mieszkania przewody instalacji elektrycznej. Starszy z mężczyzn trafił do policyjnego aresztu.
Dyżurny komendy wysłał około północy na al. Grunwaldzką patrol policjantów prewencji.Przy jednym z budynków miały kręcić się podejrzane osoby. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zauważyli wewnątrz budynku światła latarek. Po wejściu i sprawdzeniu pomieszczeń okazało się, że to dwaj młodzi mężczyźni 19- i 15-latek. Obaj próbowali ogołocić budynek z instalacji elektrycznej. Policjanci zatrzymali 19-latka w areszcie a 15-latka przekazali rodzicom. Teraz obaj odpowiedzą za swój czyn przed sądem. Dorosłemu mężczyźnie za kradzież może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast 15-latek odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

5 lat za jakies stare kable. a 2 za pobicia, zabicia gwalty, jazdy po pijaku ze skutkiem smiertelnym itd; brawo elblag i jego sady, wstyd i kpina, niech ktos zmieni tych co te wyroki daje juz tego nie da rady okreslic kto tam siedzi.
takaprawda (2017.06.07)

info

2  
  0
.. .a 20 lat za napad na bank, w celu skradzenia kartek papieru z nadrukowanymi cyferkami. .. jak to się ma do np. gwałtu? Lepiej dla nas, podatników jest wysłać takiego gagatka do jakiejś roboty interwencyjnej, przynajmniej na siebie zarobi.
PrzedsiębiorcaPodatnik (2017.06.08)

info

1  
  0