UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 lat za jakies stare kable. a 2 za pobicia, zabicia gwalty, jazdy po pijaku ze skutkiem smiertelnym itd; brawo elblag i jego sady, wstyd i kpina, niech ktos zmieni tych co te wyroki daje juz tego nie da rady okreslic kto tam siedzi.

takaprawda

Anuluj