Włamał się do kwiaciarni po storczyki

5
05.04.2018
Włamał się do kwiaciarni po storczyki
fot. policja
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany do kradzieży z włamaniem do kwiaciarni w Braniewie. Łupem sprawcy padły pieniądze, laptop oraz dwa storczyki.
We wtorek (3 kwietnia) braniewscy policjanci otrzymali informacje o włamaniu do kwiaciarni na terenie miasta Braniewa. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieznana osoba dostała się do zamkniętej kwiaciarni poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych, skąd dokonała kradzieży laptopa z ładowarką, bilonu oraz dwóch storczyków na łączną kwotę ponad 1500 zł. Policjanci już w godzinach porannych ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem i odzyskali w całości utracone mienie, które następnie przekazali pokrzywdzonemu.
   Zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy stanowi teraz podstawę do przedstawienia 20-letniemu mieszkańcowi Braniewa zarzutu kradzieży z włamaniem. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kobieta dla której skradł te storczyki. .. Powinna to docenić jego poświęcenie;/
Alein (2018.04.05)
@Alein - Tak doceni, że kiedy on będzie siedział, ktoś inny będzie obrabiał ogródek :)
(2018.04.05)
"Tak doceni, że kiedy on będzie siedział, ktoś inny będzie obrabiał ogródek :)" ---- i będzie obrabiał bez storczyków!
(2018.04.05)

info

1  
  0
a jemu za kratkami też będą obrabiać. .. .
(2018.04.06)
Do 10 lat za kradzież kwiatów! A za zabójstwo młoda kobieta z Gdańska dostała 11 lat. Tak oto działa system sądownictwa w Polsce. To właśnie pokazuje całą patologię w wymiarze sprawiedliwości.
lex (2018.04.06)

info

1  
  0